ДЕНЬ УСПІШНОГО КОУЧА

початок : 10:00 Суббота, Травень 19, 2018
завершення : 20:00 Суббота, Травень 19, 2018
Місце зустрічі : м. Київ, Виставковий центр, павільйон 5

КИЇВ

Контактна особа : ICF Ukraine

                                                           ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ДЕНЬ УСПІШНОГО КОУЧА
Cубота,  19 травня 2018 року
OMNI CAMPUS
Київ, Виставковий центр, павільйон 5
Реєстрація обов'язкова

                                                      10:00-13:00 

Як побудувати успішну коучингову практику

Практичні виступи професійних коучів 

                                                                   14:00-15:30

Коучинг як реальна професія. Чи це можливо?
Дискусійна панель

Чудова можливість задати будь-яке запитання тим, хто зробив коучинг своєю основною професією і чия коучингова практика є фінансово успішною


                                                                    
15:30-16:00

 Презентація основних результатів Європейського дослідницького проекту з коучингу і наставництва


Цікавий факт: найчастіше українські та європейські коучі використовують в якості супервізії саморефлексію, до послуг формальної супервізії звертається тільки 30%.  І лише третина звертається до послуг супервізора через кожні 25 годин коучингу.  А ось в питанні укладення договорів з організаціями тільки 4% українських коучів воліють укладати багатосторонні контракти в письмовій формі, більшість українських та європейських колег домовляються про співпрацю в тільки усно. Про це та багато інше стало відомо, завдяки масштабному дослідницькому проекту з коучингу і наставництва, який був проведений в 45 країнах Європи. 

Більше 2800 практикуючих коучів, менторів, керівників, які практикують коучинг та наставництво, а також виконавчих директорів різних корпорацій і компаній відповіли на питання про свою практику застосування коучингу.  Вперше в такому дослідженні взяли участь і коучі з України.  Партнером та ініціатором проекту в Україні стала КАТЕРИНА ТИМОНЬКІНА, керівник комітету з досліджень ICF Україна. 

Опитування в нашій країні проводився за підтримки ICF Ukraine, Ekonomika Communication Hub і представників коучингових навчальних програм, таких як WPG, Інтегральна Школа Коучинга та Школи Бізнес Коучинга Наталії Романенко. 

19 травня на Дні Успішного Коуча, який буде проведено в Києві в рамках Міжнародного Тижня коучингу, Катерина Тимонькіна представить основні результати Європейського дослідницького проекту з коучингу та наставництва. Це унікальна можливість дізнатися, як працюють коучі в різних країнах Європи, чим відрізняються підходи до коучингової практиці і менторства, яка цінова політика на послуги коучингу в різних країнах. 

Вхід на захід - вільний. 

Необхідна попередня реєстрація

*******

Дане дослідження виконано на замовлення EMCC, в співавторстві з європейським консорціумом дослідників з 45 країн Європи, під керівництвом Джонатана Пассмора, керівника Центру  коучингу Хенлі при Університеті Редінг, Великобританія.

Посилання на огляд результатів дослідження буде представлено ​​на сайті ICF Україна в червні 2018. Комерційним організаціям необхідно отримати дозвіл на відтворення будь-яких таблиць, або пов'язаної з ними інформації, представленої в даній презентації. 

При наданні дозволу необхідно дати посилання на звіт, а також на EMCC і Центр коучингу Хенлі.  Охороняється авторським правом © 2017.

                                                           16:00-16:30

ICF Ukraine: результати та перспективи

АЛІНА КРАВЧЕНКО (Україна)
Перший Президент Відділення  Міжнародної федерації коучингу в Україні (ICF Ukraine Chapter, 2017-2018), бізнес-інноватор, професійний командний коуч з розвитку молодих лідерів (International Erickson College) 

                                                      16:30-18:00

ПЕРШИЙ РІК ДІЯЛЬНОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ: ЩО ВДАЛОСЯ?  ЧОМУ НАВЧИЛИСЯ? ЯКІ НОВІ ЗАВДАННЯ? 

 

Дискусійна панель за участю членів  Ради директорів ICF Ukraine Chapter

                                                    18:00-19:00


Закриття Міжнародного тижня коучингу 2018 в Україні
Святкування річниці створення Відділення Міжнародної федерації коучингу в Україні (ICF Ukraine Chapter)  

Неформальне спілкування

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти