МК: Прийняття рішень: як знайти і застосувати нові можливості у традиційних підходах

початок : 19:00 Вторник, Травень 22, 2018
завершення : 20:30 Вторник, Травень 22, 2018
Місце зустрічі : м. Київ, вулиця Волоська, 8/5, 4-ий корпус Києво-Могилянської академії, 4-й поверх

KMBS

Контактна особа : ICF Ukraine

ГАЛИНА ПОТОПАЛЬСКА, PCC ICF
Професійний коуч міжнародної категорії; член ICF. Тренер Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу Україна. Корпоративний секретар, допомагає компаніям  впроваджувати найкращі практики корпоративного управління.

Прийняття рішень: як знайти і застосувати
нові можливості у традиційних підходах

Прийняття рішень – звичний і буденний процес для вас, керівники та управлінці. Однак, чи розглядаєте ви прийняття рішень як цілісний підхід і як одну із важливих складових у системі управління компанією, підрозділом, проектною командою?

·         Якою є система прийняття  рішень у вашій компанії, підрозділі, проектній команді? Хто визначає правила у системі? Хто і як працює за цими правилами?

·         Скільки коштує вашій компанії, вашому проекту існуюча система прийняття рішень? Чи створюють прийняті та впроваджені  рішення додану цінність чи, можливо, обертаються втратами?

·         Як ефективно управляти компанією, проектом, використовуючи нові можливості у стратегії та практиці прийняття рішень?

·         Які коучингові моделі та інструменти можуть допомогти керівникам компаній, управлінцям середньої ланки, лідерам проектних команд приймати результативні рішення і досягати кращих результатів у бізнесі та взаємодії?

Відповіді на ці запитання учасники інтерактивної зустрічі шукатимуть разом із Галиною Потопальською, яка поєднала багаторічний досвід роботи на посаді корпоративного секретаря у великих міжнародних компаніях із професійною практикою у коучингу. 

Реєстрація за посиланням:

 https://kmbs.ua/event/priynyattya-rishen-yak-znayti-i-zastosuvati-novi-mozhlivosti-u-tradiciynih-pidhodah

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти