Груповий менторинг з Некрасовим А., РСС ICF

початок : 20:00 Вторник, Январь 29, 2019
завершення : 21:30 Вторник, Январь 29, 2019
Місце зустрічі : zoom-кімната

ЗАГАЛЬНІ ПОДІЇ

Квитки

 
Квиток для членів ICF Ukraine на ГРУПОВИЙ МЕНТОРИНГ З НЕКРАСОВИМ А., РСС ICF
0 грн. Замовити квиток 
 
Квиток для членів ICF Ukraine з сертифікатом, що підтверджує годину менторингу на ГРУПОВИЙ МЕНТОРИНГ З НЕКРАСОВИМ А., РСС ICF
100 грн. Замовити квиток 
 
Квиток для членів ICF інших чаптерів на ГРУПОВИЙ МЕНТОРИНГ З НЕКРАСОВИМ А., РСС ICF
200 грн. Замовити квиток 
 
Квиток для інших слухачів на ГРУПОВИЙ МЕНТОРИНГ З НЕКРАСОВИМ А., РСС ICF
1500 грн. Замовити квиток 
 
Контактна особа : Тетяна
Телефон : +38067 574 00 76
Email : info@icf-ukraine.org

ПРИ ОФОРМЛЕННІ УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ НА ЕЛ.АДРЕСУ НАДХОДИТЬ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА КВИТОК. САМЕ У КВИТКУ ЗНАХОДИТЬСЯ ПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР ТА ІНСТРУКЦІЯ ПО ПІДКЛЮЧЕННЮ ДО ZOOM-КІМНАТИ.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА

ВАЖЛИВО!!! Запис вебінару проводитися не буде!

Проведення групового менторингу за маркерами 11-и компетенцій ICF.

Структура заходу:

1. Опитуємо учасників на рахунок того, хто з присутніх бажає бути клієнтом, а хто коучем. Якщо бажаючих на одну роль більше одного, проводимо голосування.

2. Учасник в ролі Коуча проводить повну сесію з учасником в ролі клієнта протягом 30 хвилин (максимум 40 хвилин).

3. Некрасов А. проводить роботу з учасником, який був в ролі коуча, розбираючи його сесію в розрізі маркерів компетенцій коуча по стандартам ICF.

4. Некрасов А. відповідає на питання інших учасників.

Після реєстрації - вам буде відправлена ​​інформація з посиланням на zoom-кімнату, 11 компетенцій коуча ICF, а також маркери по 11 компетенцій коуча ICF, за якими і будемо працювати.

Захід направлено на підвищення професіоналізму коучів нашого чаптера, тому вартість символічна та зараховується на розрахунковий рахунок Громадської Організації.

Визначте для себе формат участі та проведіть реєстрацію. Після реєстрації на вашу електронну адресу буде надіслано листа з посиланням на файл pdf, в якому буде продубльована вся ця інформація, а також посилання на zoom-кімнату.

Кількість учасників обмежена - 15.

Також, за Вашим запитом після проходження заходу може бути надано сертифікат, що підтверджує проходження 1 години менторингу з PCC, а значить цей час може бути зарахований при подачі на сертифікацію ACC або PCC. Для цього необхідно буде надіслати лист на адресу info@icf-ukraine.org з тієї електронної адреси, з якою будете реєструватися на даний захід. Також ВАЖЛИВО, щоб ім'я та прізвище при вході в зумм-кімнату збігалися з Вашими реальними ПІБ (щоб можна було звірити вашу присутність на заході при видачі сертифікату).

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти