Дуже рада, что звернулася за допомогою до цього прекрасного спеціаліста! Приємне спілкування, незабетні моменти та миттєві рішення! Всім рекомендую Бредлі до співпраці!!!
Позитивне враження як від спілкування, так і від результата. Буду звертатися ще!
Лілія - дуже відповідальний, талановитий коуч. Не дивлячись на блокування, які я підсвідомо ставила у зв'язку з внутрішнім небажанням вирішувати проблему, Лілія змогла відкрити в мені внутрішні сили, які я стримувала і допомогла повірити в себе, що я реально все можу. Моє життя змінилося кардинально як професійне, так і особисте, а найголовніше - я почала бачити нарешті світло в кінці тунелю, ставити перед собою нові амбітні цілі і знову мріяти!
Дуже вдячна Лілі за сесії! Вона допомогла мені знайти відповіді на хвилюючі питання. Під час сесій було дуже важко знайти відповідь, і якщо у мене це не виходило, Ліля допомогала мені, за що я вдячна. Мені дуже сподобався підхід, з яким коуч підійшла до моєї проблеми, дуже коректно, спокійно. З'явилася впевненість в собі і в своїх діях. Головне вдалося побачити, що всі поставлені завдання можна вирішити, і всі рішення всередині нас, просто потрібно знайти їх в собі.
З Ірою я в різних якостях працював тричі і кожен раз це був великий прорив для мене, як особистісний, так і професійний. У минулому році завдяки її знанням, цілеспрямованості і підтримці, мені вдалося вирішити кілька важливих питань, які до цього дуже довго залишалися невирішеними. Іра, я тобі неймовірно вдячний за це. Зараз у нас великі плани на цей рік. Я впевнений у нас попереду ще багато досягнень. Ну а крім того, що робота з Ірою дуже корисна, це ще й великий кайф. Якщо ви будете співпрацювати, то отримаєте величезне задоволення від кожної хвилини спілкування з цим талановитим фахівцем і чудовою людиною.
Я прийшла до Іри з дуже конкретним запитом: ресурс. Маленька дитина, вільний час обмежений, встигати хочеться більше, а закінчується все часто днем ​​бабака :) А коли з'являється хвилинка, сил вже не вистачає ... Мозок багато розуміє, але він же і виставляє обмеження. Загалом, пряма дорога до коуча. З Ірою дуже комфортно. Вона дуже тонко відчуває і чує ситуацію, моментально фокусується на завдання і відразу починає роботу на те, щоб в результаті був результат. І рух вперед починається відразу ж. Я пішла з першої сесії з чіткою картинкою "as is", відчуттям «розривів» між «беру» і «віддаю», баченням, де головне, що потрібно мені в першу чергу, де фокус, масою позитиву і задоволення від результату і, само собою, домашньою роботою і попереднього плану дій. І процес запустився! А звіти коуча про досягнення і спостереженнях тримають на правильному курсі :). Рекомендую Іру всім, хто хоче якісних змін в житті! Я точно її постійний клієнт :)
Дякую, Ірино Стрельникова! Прекрасний коуч, який скрупульозно, дбайливо і зберігаючи кожну хвилину супроводжує клієнта в коуч-сесії. Дуже сподобалася сесія по постановці мети і її досягненню. Ірина здивувала і надихнула одночасно своєю зібраністю, цілеспрямованістю, можливістю створювати плани і їх досягати ... Це генератор ідей, причому робітників і ресурсних. Задаються Іриною питання чіткі і цілеспрямовані на виявлення справжніх проблем поставленого запиту. За допомогою питань Ірина піднімає проблеми в свідомість клієнта, щоб той зрозумів, як працювати зі своїми "тарганами" і перестати від них залежати. Дякую, Ирино, за чудові сесії, встановлений раппорт і натхнення.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)

Дети узнают много нового, задумываются о будущем, о выборе, о своих желаниях и целях.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)

У Вари появились общие знания о возможной будущей деятельности, занятиях. Узнала о стратегии достижения цели. Постановке целей по SMART.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)

Максим стал более ответственно относиться к учебе. Стал увереннее в своих возможностях. Оценки Максима улучшились. Спасибо большое! Мы очень довольны результатами, курсы интересны ребенку и помогают родителям.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)


Содержание (внутреннее наполнение) курса имеет гораздо большее значение для развития личности, чем можно понять из названия. Спасибо Вам за труд и знания, которые Вы вкладываете в наших детей.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)

Курс помогает подростку сделать выбор в каком направлении развиваться далее, какие предметы нужно усилить и помогает обрести мотивацию в учебе. Ребенок ходит с удовольствием, и он познает себя - а это самое важное в подростковом возрасте.
Ты мастер своего дела! Человек, который знает, чего хочет от жизни и помогает другим найти себя. Гораздо приятнее работать с людьми которые любят свою работу, это невозможно скрыть, и ты из числа тех людей. Я люблю, когда мой мозг взрывается, и фактически ты взорвала его, собрала его по частичкам и взорвала еще сильнее. Заставила покопаться в себе, и выявить свои сильные и слабые стороны. Лично я получил огромное приобретение, несоизмеримое с деньгами, что заставил себя думать иначе. Вообще восприятие всего, что вокруг меня, перевернулось если не на 360 градусов, то на 180 точно) Огромное спасибо ТЕБЕ за то, что ты делаешь, рекомендуешь, и искренне помогаешь людям! Я знаю, к кому обратиться в случае подобной ситуации в будущем))) Если кому то из знакомых понадобится похожая помощь, я буду рекомендовать тебя! :)
Я не знала раньше, что такое коучинг и как он работает. Поэтому выбирая коуча, я ориентировалась на интуицию. И, хочу сказать, что я благодарна судьбе и своей интуиции, что я выбрала Руслану! Она помогла мне разобраться и выявить сферы, в которых я смогу себя раскрыть наилучшим образом. Помогла мне понять, как именно можно себя в них проявить, с чего следует начать. И даже начать! Руслана - человек, которому небезразлично, каким будет результат сессии. Она помогала мне думать, искать ответы на мои вопросы. Я не с каждым человеком чувствую себя свободно. Поэтому для меня было важно, что мой коуч -
легкий и открытый человек. Мне было очень комфортно, чувствовались неравнодушность и интерес.
Не ждите, что коуч решит за вас ваши проблемы и расскажет куда надо идти и что делать, чтобы стать богатым, здоровым и счастливым человеком. Над этим процессом придется потрудится самостоятельно. Однако, профессиональный коуч может стать для вас эффективным помощником в этом увлекательном занятии - создании собственной реальности. Исходя из личного опыта я рекомендую обращаться к Руслане Орловской. Объясню почему. Без ее помощи я бы изрядно "накосячил" в реализации своих проектов. Благодаря терпению и профессионализму моего коуча, мне удалось грамотно расставить приоритеты в достижении своих целей, увидеть риски и, соответственно, избежать серьезных ошибок, трудностей и потерь в будущем. Руслана, спасибо тебе огромное за открытость, позитив, терпение, рассудительность, помощь и поддержку! Желаю тебе интересных, перспективных, целеустремлённых, мудрых клиентов!
Завдяки Лілі я відкрила в собі сміливість, яка веде мене по життю вже два роки. Я просто перестала боятися, зрозуміла, що немає жодних причин для страху. Здається, напевно, що це просто і якось не вражає, але, повірте, переступити через те, що довгий час вважаєш собою - дуже складно. Ліля подала мені руку і провела через це хитке болото. Я все життя хотіла бути художником, і все життя знала, що не зможу. Два роки, три великих виставки і кілька проданих робіт, тепер я можу сказати, що у мене виходить. І я точно знаю, що без Лілі нічого б не було, що б вона сама говорила. Коли інша людина вірить в тебе приблизно в два рази сильніше, ніж ти сам в себе віриш, у тебе починають рости крила. Дякую!
"Робота з персональним коучем була для мене продовженням Програми розвитку для лідерів та керівників (Senior Leadership Development Programme), яку я пройшла влітку 2015 року. В рамках програми я відвідала тижневий інтенсивний тренінг, за підсумками якого учасники стали собі професійні цілі. Допомагали в досягненні цілей власне коучі. До початку роботи з Миколою я не мала досвіду роботи з коучем, в чому така робота полягає я уявляла досить примарно. Тому мене здивувало, що суть роботи коуча не допомагати порадами, а підштовхувати клієнта самостійно шукати рішення. Коуч фактично той, хто перевіряє прогрес, та допомагає знайти шлях до досягнення поставленої цілі шляхом обговорення низки питань чи застосування інших технік. Мене приємно вразив такий підхід, адже це дало можливість не лише досягнути конкретні цілі чи вирішити конкретні задачі, а й дозволило мені розробити алгоритми дій в певних ситуаціях, що є значно ґрунтовнішим та важливішим. Оглядаючись назад, під час сесій з коучем я не почула нової інформації або не здобула нових знань, проте інтенсивне обговорення ніби підштовхувало мене до правильних рішень чи дій. Саме тому я вважаю цей досвід надзвичайно цінним та унікальним. Окремо потрібно відзначити професіоналізм Миколи та його вміння створити атмосферу довіри. Це надзвичайно важливо, тому що це дозволяло мені бути чесною з ним та, насамперед, сама з собою й об’єктивно оцінювати прогрес реалізації моїх задач.
Цілком задоволені тренінгом, який провів зі слухачами магістерської програми з державного управління Микола Шифан. Запропонована технологія активного "включення" нереалізованих можливостей особистості під час вирішення складних завдань буде в нагоді молодим управлінцям. Від імені своїх вихованців вдячний організаторам заходу і сподіваюсь на подальшу співпрацю.
Добрый день. Хочу выразить благодарность Николаю за его помощь в разработке стратегического плана развития моей компании. Необходимость создания такого плана я осознал примерно полтора года назад. Начал искать опытных маркетологов и бизнес-тренеров, способных мне помочь. Оказалось, это не просто. Слов было много – толку мало. Но Николай исповедует другой подход. Он нацелен в первую очередь не на зарабатывание денег консультантом. Он нацелен на достижение реального результата клиентом (в данном случае меня). Прошел год, и почти все, о чем мы говорили как о моих мечтах уже находит свое воплощение в реальных проектах. Разумеется, его работа стоит денег. Но это хорошее вложение. Оно уже окупилось и теперь начинает приносить прибыль! Заработала система внутренней мотивации в фирме. Увеличился приток новых заказов. Работа стала более организованной. У компании появились новые интересные партнерские проекты.
Відгуки батьків про Курс професійного розвитку для підлітків "Моя майбутня кар'єра" (текст збережено в оригіналі)

Сын с удовольствием посещал занятия, стал задумываться о будущем, много говорить с родителями, обсуждать возникшие вопросы по ходу тренинга. Впервые прозвучали осмысленные мысли о работе в будущем, о целях в жизни, приоритетах в выборе профессии. О Курсе "Моя будущая карьера" хочу сказать, что это интересно, познавательно, результативно, сын полностью меняется на глазах, становится взрослее, больше думает об ответственности за свое будущее. Очень интересные домашние задания. Мы полностью доверяем тренеру, думаем, что если детям интересно, то подход правильный… Спасибо большое за позитив, вдохновение детей на созидание своего будущего!

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти