ЛУЦЬ ЛІЛІЯ

Спеціалізація: Кар'єрний коучинг - Спосіб спілкування: Відео-зв'язок через Skype - Перша сесія: З оплатою
0 грн.
Загальний рейтинг
10
3 ВІДГУКИ
Якість
(10)
Лілія - дуже відповідальний, талановитий коуч. Не дивлячись на блокування, які я підсвідомо ставила у зв'язку з внутрішнім небажанням вирішувати проблему, Лілія змогла відкрити в мені внутрішні сили, які я стримувала і допомогла повірити в себе, що я реально все можу. Моє життя змінилося кардинально як професійне, так і особисте, а найголовніше - я почала бачити нарешті світло в кінці тунелю, ставити перед собою нові амбітні цілі і знову мріяти!
Дуже вдячна Лілі за сесії! Вона допомогла мені знайти відповіді на хвилюючі питання. Під час сесій було дуже важко знайти відповідь, і якщо у мене це не виходило, Ліля допомогала мені, за що я вдячна. Мені дуже сподобався підхід, з яким коуч підійшла до моєї проблеми, дуже коректно, спокійно. З'явилася впевненість в собі і в своїх діях. Головне вдалося побачити, що всі поставлені завдання можна вирішити, і всі рішення всередині нас, просто потрібно знайти їх в собі.
Завдяки Лілі я відкрила в собі сміливість, яка веде мене по життю вже два роки. Я просто перестала боятися, зрозуміла, що немає жодних причин для страху. Здається, напевно, що це просто і якось не вражає, але, повірте, переступити через те, що довгий час вважаєш собою - дуже складно. Ліля подала мені руку і провела через це хитке болото. Я все життя хотіла бути художником, і все життя знала, що не зможу. Два роки, три великих виставки і кілька проданих робіт, тепер я можу сказати, що у мене виходить. І я точно знаю, що без Лілі нічого б не було, що б вона сама говорила. Коли інша людина вірить в тебе приблизно в два рази сильніше, ніж ти сам в себе віриш, у тебе починають рости крила. Дякую!

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти