НЕКРАСОВ АНДРІЙ

5 ВІДГУКИ

Андрій спеціалізується на корпоративному коучингу, коучингу для ТОП-менеджерів та Бізнес-коучингу. Більше 2000 годин індивідуальних коуч-сесій і майже 400 годин групових коуч-сесій, що проводяться за міжнародними стандартами ICF протягом останніх двох з половиною років активної коучингової практики. 

Нижче вказана вартість однієї коуч-сесії, яка може змінюватися в залежності від обраних Вами параметрів.

Ви можете залишити своє замовлення, натиснувши кнопку "ЗАМОВИТИ" нижче. Також ви маєте змогу зв'язатися з Андрієм самостійно, надіславши йому листа на ел.адресу info@up.nekrasov.space чи у соц.мережі https://www.facebook.com/andrej.nekrasov або на сайті https://nekrasov.space , або зателефонувавши за номером +38 044 232 22 46

4 000 грн.
Спеціалізація
Перша сесія
Залиште своє замовлення та коуч з Вами зв'яжеться
ПРО КОУЧА ICFКоли починаєш взаємодіяти з кожним із учасників проекту, з'являється відчуття, що натискаєш на невидиму кнопку, яка «включає» людину. Вона перестає відчувати апатію до своєї роботи, з'являється бажання щось змінювати та діяти. Її мислення починає змінюватися крізь призму принципів коучингу.

Поступово кожен розуміє, що не тільки підсумок, але і сам процес досягнення результату може приносити задоволення! Усвідомлює, що минуле та майбутнє можна з легкістю з'єднати в моменті сьогодення.

Андрій Некрасов, Віце-президент ICF Ukraine Chapter,
Голова комітету з Просування бренду,
Коуч, бізнес-консультант, тренер

 

 

Освіта Андрія Некрасова

Коучингова освіта

03/2018 - 11/2018
Міжнародна програма підготовки MASTER CERTIFIED COACH (MMC). Спеціалізована програма навчання і наставництва від чотирьох міжнародних майстрів коучингу c найвищим ступенем сертифікації Master Certified Coach (MCC) за стандартами ICF. Таких як Dr. Marcia Reynolds (PsyD, 5й президент і 18 років член ради директорів ICF - Міжнародної Федерації Коучинга, Kentucky / USA), Carly Anderson (13 років ментор коуч ICF), Ольга Рибіна (кандидат психологічних наук, 7 років член ICF) та Світлана Чумакова (16 років член ICF).

09/2016 - 12/2016
COACHING: OPPORTUNITIES WITHOUT BORDERS. П'ятий модуль програми підготовки коучів рівня Professional Certified Coach (PCC), яка акредитована ICF на рівні ACTP.

10/2017 - 04/2018
Академія Коучингового Майстерства WPG: пройшов навчання коучингу по програмі, яка сертифікована Міжнародною Федерацією Коучингу ICF, та отримав підтвердження випускника програми ACSTH.

11/2011 - 03/2012
Міжнародний Еріксоновский Університет Коучингу (Росія): пройшов навчання коучингу по програмі, яка сертифікована Міжнародною Федерацією Коучингу ICF.

Вища освіта

10/2018 - цей час
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова: аспірантура кафедри соціальної психології. Навчання в аспірантурі та робота над дисертацією кандидата психологічних наук за темою «Основи формування Agility корпоративної культури в організаціях»

09/2016 - 05/2018
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова: Отримав освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «Психологія», професійна кваліфікація - психолог, третя вища освіта.

09/2004 - 10/2006
Національна Академія Управління: отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста, яка підтверджена дипломом з відзнакою.

09/1998 - 04/2003
Національна Академія Управління: отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію магістра з фінансового менеджменту, яка підтверджена дипломом.

 

 

 

Професійний та життєвий досвід

З початку травня 2017 Віце-президент Відділення Міжнародної Коучингової Федерації в Україні (ICF Ukraine Chapter), яка налічує понад 20 000 коучів по всьому світу і 57 коучів в Україні

04/2010 – цей час
Як коуч. Реалізація проектів корпоративного коучингу для таких компаній, як: COMFY, AЛЛO, SUBARU RUSSIA та інших.

Як тренер. Проведення тренінгів для керуючого персоналу, а також персоналу підрозділів продажу та сервісу таких мереж, як: RENAULT, HYUNDAI, SUBARU, BOSCH SERVICE, ВЕНЕТО, АЛЛО та інших.

Як консультант. Проведення консалтингових проектів з оздоровлення продажів та підвищення прибутковості для таких компаній, як: ІНТЕРЦИКЛОН, АВТОГАРАНТ, АВТОРЕСУРС та інших.

2014 – 2018
CEO/FOUNDER КОНСАЛТИНГОВОЇ КОМПАНІЇ. Реалізація консалтингових проектів у розвитку бізнесу, а також проектний коучинг і бізнес-коучинг при роботі з групами, або індивідуальній роботі з першими особами або власниками бізнесу.

01/2012 – 12/2014
CO-OWNER ТРЕНІНГОВОЇ КОМПАНІЇ AUTOEXPERT. Лідер ринку тренінгових послуг та послуг ассессмента для автомобільного бізнесу. Проведення для «Renault Ukraine» 12-ти тренінгів для керівників відділів продажу автомобілів, відділів сервісу та запасних частин, а також для продавців автомобілів та консультантів по сервісу.

2010 – 2012

FOUNDER START-UP SAAS платформи SELECT. Від ідеї і до продажу готового IT рішення - досвід створення продукту та команди "з нуля".

2010
Завершив кар'єру найманого робітника на посаді Executive Directir у найбільшому відділенні Міжнародного Автомобільного Холдингу Атлант-М, яке на протязі багатьох років утримувало позицію лідера на ринку, зі штатом 250 робітників.

 

ОБСЯГ НАПРАЦЮВАНЬ

 

 

2412

Годин загальної коучингової практики

Загальний досвід у сфері коучингу

2034

Проведених сесій коучингу

Коучинг покликання

708

Задоволених клієнтів

Проведення сесій у сфері трансформаційного коучингу

225

Годин навчання коучингу

Проведення сесій для бізнес-клієнтів

 

 

ОСОБЛИВОСТІ

ОСОБЛИВОСТІ

Місто
Київ
Мова спілкування
Російська
Сертифікація
Сертифікат PCC
ВІДГУКИ(5)
Загальний рейтинг
10
5 ВІДГУКИ
Якість
(10)
6 ІНШИХ КОУЧІВ ICF ЦІЄЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
СТЕЦКО ІРМА
Сертифікат PCC

4 900 грн.
(3)
Ірма Стецько, коуч PCC ICF, Директор Міжнародної Академії Професійного коучингу, автор та ведуча навчальних програм для коучів і керівників.  Засновник і сотренер проекту "Майстерня успішного коуча". ​​ Постійно...

Меню

Налаштування

Створіть Профіль, щоб зберегти свої обрані позиції

Увійти

Створити Профіль для використання обраного

Увійти